Onze winkel

Wij zijn ambachtelijke Slagerij Menno Hoekstra, sinds 1927 een bekende naam op ‘e klaai. De slagerij werd indertijd opgericht in Morra door Willem Hoekstra, maar tegenwoordig vind je ons familiebedrijf in Anjum en staat achterkleinzoon Menno aan het roer.

Puur natuur!

Ons vlees is afkomstig uit de regio. Het rundvlees komt bijvoorbeeld uit het Waddengebied en nadat het is gerijpt, verwerken we het tot gehakt, stoofvlees, gemarineerde steaks en andere heerlijke producten. Al ons vlees is puur natuur en dát proef je! Kom je binnenkort eens langs in de winkel?

koe_menno.jpg

Leverancier Fryslân Culinair restaurants

In de keukens van deze restaurants worden producten uit de streek gebruikt: de grazige weilanden, de Friese Meren, het zilte Wad, de Friese Wouden, het IJsselmeer, de eilanden, de kleihoek en de zandgronden van Gaasterland en de Stellingwerven. De club vertegenwoordigt een bont palet aan restaurants met elk een eigen ambiance en karakter. 

Zie ook bezoek van commissaris van de Koning Arno Brok